Prodej chaty, Popůvky, 38 m2

Popůvky


3 190 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 15 203 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Popůvkách

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Ve výhradním zastoupení majitelů prodáváme krásnou rekreační chatu ( dřevěný srub typu Važec – postavená v roce 1965 ) s pozemkem v chatové oblasti v obci Popůvky u Brna. V blízkosti chatové oblasti je vodní nádrž Dolní rybník, skýtající možnosti ke koupání, rybaření a rekreaci. Nemovitost je umístěna u obce s veškerým občanským vybavením (obchody, benzinová pumpa, pošta atd.).

Chata stojí na mírně se svažujícím pozemku s nádherným výhledem na okolní pole a lesy. Je jihozápadně orientovaná, umístěná do vzrostlé zahradní vegetace. Pozemek je oplocen.

Do chaty je zavedena třífázová elektřina.

Dvoupatrová chata má dispozici 2+kk. Hlavním vstupem ze spodní kryté terasy se dostanete do spodního patra, kde je umístěn pokoj s kuchyňským koutem a krbem. Z této místnosti vedou dřevěné schody do podkrovní ložnice. Ta je vybavena chatařským nábytkem poskytuje prostor pro samostatné spaní až 4 osob. Velkým benefitem je světlost celého prostoru a výhled do zeleně.

Celkové rozměry obytného prostoru jsou:
1) Spodní místnost s kk a krbem: 3,9 x 3,2 m
2) Podkrovní místnost: 5,2 x 3,2 m

Celková plocha pozemku: 693 m2

Vyzděné suché WC je umístěno z vnější strany chaty se samostatným vstupem. Na střeše WC je umístěna nádrž ve tvaru letecké nádrže na dešťovou vodu pro venkovní sprchu.
Chata je celopodsklepená. Sklep je chladný a prostorný, se vstupem přímo ze zahrady. Vybaven policovým skladovacím prostorem pro zahradní stroje a náčiní a také místem pro kutily.

Cena
3 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 8. 2022
Adresa
Popůvky
ID
A665
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
38 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
718 m2
Plocha zahrady
693 m2
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Sklep
Terasa
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tamara Hanáková

Tamara Hanáková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Popůvkách.

Podobné nabídky