39 115 nemovitostí od 1 214 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro bydlení, Brno - Dolní Heršpice, Moravanské lány, 522 m2

Moravanské lány, Brno, Dolní Heršpice


6 290 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 29 976 Kč /měs.

(více informací u RK)


Regionální dodavatelé v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

David Pírek

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej stavebního pozemku v Dolních Heršpicích na ulici Moravské lány kde se nyní tvoří nová výstavba v bývalé zahrádkářské kolonii. Součástí prodeje pozemku je i samotné platné stavební povolení na výstavbu domu 5+kk (viz vizualizace). Na pozemku stojí i zděná chata, která se může i nadále využívat jako zahradní domek. Elektrika a voda je přivedena na pozemku ,kanalizace je povolena septikem. Velkou výhodou je možnost okamžité výstavby s ohledem na všechna povolení a dané místo, vzdálenost od centra je 5 minut,více informací u makléře. Ev. číslo: 30261.

Cena
6 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
více informací u RK
Aktualizováno
4. 8. 2022
Adresa
Moravanské lány, Brno, Dolní Heršpice
ID
30261
Plocha nemovitosti
522 m2
Odpad
Septik
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ladislav Dedina

Ladislav Dedina

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Brně.

Podobné nabídky